O NAS

TERAPIA DOPASOWANA DO CIEBIE

Centrum NEWREH to miejsce w którym cenimy sobie doświadczenie i kompleksową pracę z każdym pacjentem. Funkcjonujemy od 2013 roku, zapewniając szerokie spektrum metod fizjoterapii oraz rozwijając nasze zaplecze fizjoterapeutyczne i treningowe.

Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób kompleksowy, skupiając się na odnajdywaniu faktycznych przyczyn problemów, a następnie dobierając skuteczne i nowoczesne metody pracy. Każdy klient obdarzony jest nie tylko odpowiednią oceną fizjoterapeutyczną i terapią lecz także wiedzą o tym jak postępować oraz zapobiegać często powiązanym dolegliwościom. Pracujemy zarówno z pacjentami po przebytych operacjach i hospitalizacjach, jak i osobami z dolegliwościami bólowymi.
Działamy zespołowo, dzięki czemu znajdujemy rozwiązania i oferujemy sprawdzone postępowanie.

Nasze doświadczenie w zakresie fizjoterapii, przygotowania motorycznego i rozwijania sprawności sportowców pozwoliło nam na współpracę z wieloma klubami i zespołami sportowymi. Odpowiednia praca i zaangażowanie pozwala nam na wspólną radość z osiąganych wyników i zabezpieczenie przed wszelkimi kontuzjami. Jesteśmy dumni z formy i zaangażowania naszych sportowców!

Jesteśmy licencjonowanym ośrodkiem rehabilitacji RehaSport – od 2017 roku czerpiąc doświadczenie ze wspólnej pracy, szkoleń i warsztatów.